top of page

ZÁPIS DĚTÍ

ZÁPIS DĚTÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Máte-li zájem o docházku v novém školním roce, kontaktujte nás na e-mail klubu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 


Dotazy je možné směřovat na koordinátorku LK Sojka:

 

Lucie Anderová

e-mail: lesni.sojka@gmail.com, m. 774 216 934


 

 

PODMÍNKY PŘIJETÍ

 

Přednost při přijímání dětí mají sourozenci stávajících dětí. Výhodou, ne však podmínkou, je účast na lesním klubíku Sojčata, který pravidelně nabízíme. Vítáme, pokud děti nekombinují docházku do lesního klubu s docházkou do státní MŠ (vyjma předškoláků).

Pro dítě

zralost dítěte pro předškolní docházku
přijímáme děti ve věku 3 - 6 let
samostatnost při jídle, dítě bez plenek, základní hygienické návyky, samostatnost při přezouvání a převlékání
dostatečné komunikační schopnosti
dostatečná fyzická zdatnost


Pro rodinu

ochota zapojit se do komunitního života školky / účast na slavnostech, pomoc při brigádách, zapojení se do provozu školky /
soulad s pedagogickou koncepcí, principy a celkovým provozem školky

​​

 

 

MOŽNOSTI DOCHÁZKY

 

  • dvoudenní

  • třídenní

  • čtyřdenní

  • pětidenní

V rámci počtu dnů docházky je možné volit různou kombinaci dnů na základě domluvy a možnostech denní kapacity klubu (16 dětí). Snažíme se maximálně vyhovět požadavkům rodičů a společně dny docházky ladíme.

V případě omluvy (včasného odhlášení dítěte z docházky) vzniká po dobu dvou měsíců možnost náhrady v jiný den, kdy je volná denní kapacita klubu. U pětidenní docházky náhrady možné nejsou.

NÁSTUP V PRŮBĚHU ROKU

Během školního roku jsou děti do LK Sojka přijímány jen v případě uvolnění kapacity (některé z dětí ukončí docházku nebo si sníží počet docházkových dnů). Zřizovatel vede evidenci náhradníků, kteří jsou v případě uvolnění kapacity osloveni. Následuje osobní setkání a v případě shody přijetí. Dále je postup shodný s přijetím dítěte po zápise.

 

 

bottom of page